Zadzwoń do nas: 601 553 615 lub napisz: tele@ondo.eu

SNOWMOBILE MOTOR OIL.

Opis produktu

supr_norm
SNOWMOBILE MOTOR OIL
Olej do skuterów śnieżnych

Wysokiej jakości olej smarowy do dwusuwowych silników w skuterach śnieżnych. Jest to olej nisko popiołowy spełniający wymagania API TC, ISO E-GB, JASO FB, z łatwością pompowalny i mieszalny w temperaturach do -40 oC.

Skrócony opis produktu

SNOWMOBILE Motor Oil to wysokiej jakości środek smarny stworzony w celu doskonałej ochrony dwusuwowych silników stosowanych w skuterach śnieżnych. Specjalna formulacja umożliwia stosowanie produktu w silnikach z wstępnym mieszaniem (benzyna/olej) oraz z wtryskiem oleju. Snowmobile Motor Oil powstał w oparciu o najnowszy zestaw dodatków uszlachetniających, które zapewniają ochronę przed nadmiernym zużyciem i zapiekaniem podzespołów. Bezpopiołowa formuła minimalizuje możliwość „mostkowania” świec i eliminuje samozapłon.

SNOWMOBILE Motor Oil spełnia wymagania API TC, ISO E-GB, JASO FB i jest rekomendowany do skuterów śnieżnych takich marek, jak Yamaha, Bobardier, Polaris, Arctic Car.

UWAGA: nie stosować oleju tam, gdzie są wymagane oleje typu TC-W3 *, TC-WII * lub TC-W *. Nie należy mieszać SNOWMOBILE Motor Oil z olejami innych producentów. Chcąc zastosować SNOWMOBILE Motor Oil należy dokładnie oczyścić układ ze starego oleju (w tym samym czasie zaleca się również wymianę filtra).

Typowe dane eksploatacyjne

Właściwości

Metoda testu

SNOWMOBILE MOTOR OIL

Liczba płynności / mieszalności SAE @ °C

SAE J1536-95

F/M 4 @ -40 °C

Lepkość kinematyczna cSt@40°CcSt@100°C

D445

21,1

4,5

Bawrwa

niebieska / zielona

Temperatura płynięcia, °C

D5950

<-54

Lepkość Brookfielda cP @ -40°C

D2983

11.620

Popiół siarczanowy % m/m

D874

0,12

Całkowita liczba zasadowa TBN, mg KOH/g

D2896

0,76

Podane wyżej wartości są typowe dla normalnej produkcji. Nie stanowią one specyfikacji.

Kody oleju i dostępne opakowania

Opakowanie

SNOWMOBILE MOTOR OIL

1 l

OCTCSM1

 

Back to Top